مسابقات کشوری 23 مهر روز جمعه در ساری برگزار شد و 4 تیم گلستان - کرج - مازندران و خراسان رضوی
برای Battle انتخاب شدند که سرآخر این نتایج بدست اومد و تیم مازندران قهرمان کشور شد.
1 – مازندران
2 - کرج
3 – گلستان
4 - خراسان رضوی
Best Show هم تیم کرج شد
بیشتر اتفاقات مربوط به داوری Battle مازندران و خراسان رضوی بود که عکسشو بالا می بینید
اشتباه نکنید اتفاقایی که افتاد رو به اسم مازندران نذارید اینا خوب و بد همش مربوط به ساری بود
مسابقات ردبول انفرادی 1390 ایران با حضور Cico و Lilou به عنوان داور برگزار شد که از بین بیش از 60 B-Boy از سراسر ایران کامیاب پیرامون از شیراز تونست تو فینال فرزین انصاری از تهران ، قهرمان دوره ی قبل ، رو شکست بده و قهرمان بشه ونماینده ی ایران تو مسابقات بین المللی Red Bull BC One Qualifier 2012 Turkey بشه.
از بوشهر هم محمد فرید نیا شرکت کرده بود که متاسفانه نتونست بالا بیاد.
مسابقات مقدماتي در 5 مكان برگزار مي شن:
- Red Bull BC One Qualifier Taiwan 2011 2011-07-30 Taipei
- Red Bull BC One Qualifier Brazil 2011 2011-07-30 Salvador da Bahia
- Red Bull BC One Qualifier USA 2011 2011-07-23 Chicago
- Red Bull BC One Qualifier Turkey 2011 2011-07-09 Istanbul
- Red Bull BC One Qualifier Spain 2011 2011-07-03 Barcelona
البته كشور هاي ديگه اي هم هستند كه شركت كننده دارند ولي داخل لیست بالا نيست.
يكي از اين كشور ها كشور خودمون (ايران).
ايران هم يه نماينده به اين مسابقات فرستاده كه در تاريخ 2011-07-09 (18 تير 1390)
در استانبول ميان 16 B-Boy از كشور هاي مختلف از جمله روسيه و ايتاليا و اوكراين و ...
شركت ميكنه.
نماينده ي ايران B-Boy Reckless (جليل پرداختي).
اينم اسم شركت كنندگان اين Cypher
B-Boys: (به ترتيب الفبا)
1 - Amega / Latvia
2 - Flying Buddha / Russia
3 - G-Hat / Turkey
4 - Killa Jazz / Azerbaijan
5 - Kleju / Poland
6 - Kolobok / Ukraine
7 - Lazy / Saudi Arabia
8 - Lucky Look / Greece
9 - Lux de Lux / Crotia
10 - Maniek / Poland
11 - Marco / Italy
12 - Pluto / Ukraine
13 - Reckless / Iran
14 - Robin / Russia
15 - Tomy / Slovenia
16 - Uzee Rock / Ukraine
Judges:
1 - Roxrite / USA - Red Bull BC One All Stars
2 - Born / Korea
3 - TBA
نظر يادتون نره!
نتایج Battles :
first round
Uzee Rock / Reckless
Robin / Killa Jaz
Tomy / Amega
Kolobok / Lux de Lux
Kleju / G-Hat
Flying Buddha / Marco
Maniek / Lucky Look
Lazy / Pluto
quarter finals
Uzee Rock / Robin
Kolobok / Tomy
Flying Buddha / Kleju
Lucky Look / Pluto
semi finals
Kolobok / Robin
Flying Buddha / Pluto
final
Kolobok / Flying Buddha
Champion
Flying Buddha
صفحه قبل 1 صفحه بعد